مغازه خودتان را در هر مکانی که پتانسیل فروش بالا دارد در کافه ها ، رستوران ها ، شیرینی فروشی ، مکان های توریستی ، کنار خیابان و مکان های فروش لوازم آرایشی شلوغ تاسیس کنید . میانگین وسعت 20الی 45 متر برای تبدیل شدن به یک فروشگاه بارگلو مناسب است . مکان مورد نظر باید مجاز ، ساده ، با کیفیت و جلب توجه کننده ظریف و شیک باشد . دکوراسیون مغازه از طرف مسئولین ذی ربط و متناسب با معیار های قانونی شرکت و به صورت یک پروژه به انجام خواهد رسید .


در مکانهایی که بانک ها ، شرکت ها و مکان های شلوغی که دانشجویان حضور دارند و یا مکان هایی که مردم محلی قدرت خرید بالایی دارند و یا مکان های توریستی و مرا کز خرید مستقر شوید . لذت فروش بیشتر را از فضا های 4 الی 8 متری شیک و ارگونومیک و اقتصادی بچشید .دپارتمان مبلمان بارگلو انجام امور دکوراسیون های مراکز خریدی که استانداردهای اجرایی بالایی دارند را به شما فراهم خواهند کرد از این چنین مذایایی چشم پوشی نکنید .


مغازه ی مد نظر بارگلو باید سازگار با محیط زیست و دسترسی آسان به مردم را داشته باشد و همچنین مشتریانمان بتوانند محصولات و تولیدات ما را که با آخرین فرایند تکنولوژیکی روز دنیا تهیه شده است را به آسانی تهیه کنند.

شناسایی مغازه اول محل دقیق مغازه خود را شناسایی و به ما ابلاغ کنید
تعهدات اطلاعات مربوط به گمرک ، صنف لوازم آرایشی ، خرده فروشی ها و حمل و نقل را بروز رسانی کنید
مشخصات خواهان نمایندگی اطلاعات از طریق تلفن و یا اینتترنت با ما در تماس باشید و از ما در خواست فرم آشنایی با شرکت بارگلو را داشته باشید بعد از ارزیابی اطلاعاتی که برای ما ارسال کرده اید ما با شما تماس پیدا می کنیم و همچنین اطلاعاتی که با ما در میان گذاشته اید به هیچ عنوان و بدون رضایت شما با شخص دیگری در میان نمی گذاریم .
مقدمه اطلاعات سایت اینترنتی ما را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهید تولیداتمان را ارزیابی کنید و مارا مقایسه کنید و از اطرافیان در مورد ما سئوال کنید . با بررسی و مطالعه سایت اینترنتی ما می توانید به تمامی سوالات که به ذهنتان خطور کرده را به آسانی پاسخ دهید
آموزش بعد از امضا قراردادنامه نهایی مهمان فروشگاه های ما شوید و از نزدیک اصول کار را از متخصصان ما یاد بگیرید . تبریک! شما به خانواده بارگلو پیوسته اید
موافقت نامه آنلاین بارگلو برای شما نام کاربری و رمز عبور تعریف خواهد کرد . موافقت نامه صورت گرفته و تمامی حق و حقوق متقابلاً رعایت خواهد شد . توصیه می کنیم به منظور داشتن احساس راحتی و امنیت از یک مشاور قانونی استفاده کنید.
بررسی نهایی در یک جلسه حضوری میهمان ما باشید و ما قرارداد ویژه شما را با هم آماده می کنیم. از فروشگاه ها و دفتر مرکزی خود بازدید کنید و با تیم ما دیدار کنید.
اعلام سند مالکیت یا قرارداد اجاره محل فروش خود و اطلاعات شرکت خود را اعلام کنید.

سفارش آنلاین محصولات

با دانلود اپلیکیشن بارگلو میتواندی هر لحظه بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید