درباره ی ما :

شرکت بارگلو در سال 1950 میلادی پایه گذاری شد. برند ( گونجا کولونیا) که یکی از برندهای معروف آن دوره بوده به مرور زمان رشد و با تولید محصولات متنوع با برند بارگلو توسعه یافته است.هم اکنون با در نظر گرفتن سلیقه و ذائقه مصرف کننده هایمان محصولات متنوعی از جمله عطر ، بادی اسپلش(خوشبوکننده بدن) ، ادکلن ، خوشبو کننده محیط و ماشین را تولید می کنیم.

بارگلو با سبک فروش فرانچاز به سرعت توسعه یافته ، و این یکی از سرمایه گذاری های اخیراً در حال رشد در صنعت عطر سازی است.وبا 202 مرکز فروش در ترکیه همزمان در 24 کشور در حال فعالیت می باشیم.

در سال 2015 و با چشم انداز معرفی یک برند جهانی از ترکیه دوباره بازسازی شدیم.وهمزمان با کارخانه تولیدی مان در بورسای ترکیه  در بسیاری از آزمایشگاه های کشور فرانسه که یکی از مهمترین کشورها در بخش عطر و ادکلن میباشد مشغول تحقیق و توسعه  هستیم .وهمان سیستم اداری با کیفیت  موجود در فرانسه را وارد  سیستم اداریمان کردیم  و بر روی  منابع انسانی  و تکنولوژی های اداری با کیف سرمایه گذاری کردیم.

در سال 2017 یکی از کشور های مهم خاورمیانه  یعنی در بازار ایران شروع به فعالیت کردیم

در کارخانه تولیدیمان در ایران استاندارد های تولید عطر درر ترکیه را اجرا می کنیم و در 20 مغازه در ایران تولیداتمان را متناسب با سلیقه مشتریان ایرانیمان ارائه می کنیم .

 

وظیفه:

مشتری مداری و انسان محوری و احترام به محیط زیست بدون کوچکترین چشم پوشی در کیفیت محصول تولیدی با استفاده از تکنولوژی های مدرن اساس و هدف ما را در تولید محصول با کیفیت تشکیل می دهد .

 

چشم انداز:

کیفیت محصولمان را در بازار جهانی و در سطح بالای رقابتی به دید عموم می گذاریم و تلاش ما بر این است که اولین گزینه ی انتخاب مشتری باشیم .