فرم ثبت نام

Please enter your name

مغازه خودتان را در هر مکانی که پتانسیل فروش بالا دارد در کافه ها ، رستوران ها ، شیرینی فروشی ، مکان های توریستی ، کنار خیابان و مکان های فروش لوازم آرایشی شلوغ تاسیس کنید . میانگین وسعت 20الی 45 متر برای تبدیل شدن به یک فروشگاه بارگلو مناسب است . مکان مورد نظر باید مجاز ، ساده ، با کیفیت و جلب توجه کننده ظریف و شیک باشد . دکوراسیون مغازه از طرف مسئولین ذی ربط و متناسب با معیار های قانونی شرکت و به صورت یک پروژه به انجام خواهد رسید .


در مکانهایی که بانک ها ، شرکت ها و مکان های شلوغی که دانشجویان حضور دارند و یا مکان هایی که مردم محلی قدرت خرید بالایی دارند و یا مکان های توریستی و مرا کز خرید مستقر شوید . لذت فروش بیشتر را از فضا های 4 الی 8 متری شیک و ارگونومیک و اقتصادی بچشید .دپارتمان مبلمان بارگلو انجام امور دکوراسیون های مراکز خریدی که استانداردهای اجرایی بالایی دارند را به شما فراهم خواهند کرد از این چنین مذایایی چشم پوشی نکنید .


مغازه ی مد نظر بارگلو باید سازگار با محیط زیست و دسترسی آسان به مردم را داشته باشد و همچنین مشتریانمان بتوانند محصولات و تولیدات ما را که با آخرین فرایند تکنولوژیکی روز دنیا تهیه شده است را به آسانی تهیه کنند.