آیا برند بارگلو را می شناسید؟

اما بدانید که ما شما رو به خوبی شناخته ایم !
و هر آن چیزی را که در مورد بارگلو نیاز به دانستن دارید همین جا پیدا خواهد کرد.
چون مدت طولانی است که حس خوشبختی درکنار شما بودن را داریم.

چشم انداز ما

ما کیفیت محصولاتمان را در بازارهای جهانی و در سطح بالای رقابتی به دید عموم می گذاریم و تلاش ما بر این است که اولین گزینه ی برای انتخاب مشتری باشیم .

درباره ی ما

شرکت بارگلو در سال 1950 میلادی پایه گذاری شده است. برند ( گونجا کولونیا) که یکی از برندهای معروف آن دوره می بود به مرور زمان رشد و با تولید محصولات متنوع با برند بارگلو توسعه یافته است.

محصولات ما

محصولات بارگلو شامل: انواع عطر، ادکلن، خوشبوکننده بدن، خوشبوکننده محیط و خوشبوکننده ماشین می باشد.

درباره بارگلو

آنچه ما را با دیگران متمایز می سازد

شرکت بارگلو در سال 1950 میلادی پایه گذاری شد. برند ( گونجا کولونیا) که یکی از برندهای معروف آن دوره بوده به مرور زمان رشد و با تولید محصولات متنوع با برند بارگلو توسعه یافته است.هم اکنون با در نظر گرفتن سلیقه و ذائقه مصرف کننده هایمان محصولات متنوعی از جمله عطر ، بادی اسپلش(خوشبوکننده بدن) ، ادکلن ، خوشبو کننده محیط و ماشین را تولید می کنیم.

 

بارگلو با سبک فروش فرانچاز به سرعت توسعه یافته ، و این یکی از سرمایه گذاری های اخیراً در حال رشد در صنعت عطر سازی است.وبا 202 مرکز فروش در ترکیه همزمان در 24 کشور در حال فعالیت می باشیم.

ادامه ی درباره ما

بوی خوش سرمایه گذاری بدون ریسک

ما مفتخریم که با یک تیم متخصص در ایجاد فروشگاه های کنارخیابانی و کیوسک داخل مراکز خرید وبا بیش از 400 محصول مختلف و با کیفیت بالا را به مصرف کنندگان ارائه می دهیم. ، بارگلو با بیش از نیم قرن تجربه یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در امور فروش را که روش فرانچایز نامیده می شود را تقدیم شما می کند .

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرانچایز کلیک نمایید

رخدادهای اخیر

از زبان مشتریان

راه اندازی وب سایت جدید بارگلو

راه اندازی وب سایت جدید بارگلو برای رفاه مشتریان عزیز ...
بیشتر...